Struktura osobowa projektu:

  • Dyrektor projektu (Project Director MRadom) – Jerzy Zawodnik
  • Dyrektor projektu (Project Director WMR) – Jerzy G. Frączek
  • Dyrektor projektu (Project Director FPP) – Marta Wronka - Tomulewicz
  • Koordynator naukowy (Scientific coordinator UL) – prof. Maciej Zalewski
  • Koordynator techniczno - finansowy (Technical and financial advisor) – Marzenna Rasmussen
  • Menedżer projektu (Project Manager MRadom) – Katarzyna Jankowska
  • Koordynator projektu (Project coordinator WMR) – Rafał Górski
  • Koordynator techniczny (Technical coordinator WMR) – Roman Mrozowicz
  • Koordynator projektu (Project coordinator UL) – dr Tomasz Jurczak
  • Koordynator projektu (Project coordinator FPP) – dr Iwona Wagner.

 

Beneficjent Koordynujący:

  1. Dyrektor projektu – Jerzy Zawodnik,
  2. Koordynator projektu – Katarzyna Jankowska,
  3. Asystent koordynatora – Kinga Lewicka,
  4. Księgowa – Anna Zając,
  5. Księgowa – Anna Badowska.

 

Wodociągi Miejskie:

  1. Dyrektor Projektu – Jerzy G. Frączek,
  2. Koordynator projektu – Rafał Górski,
  3. Specjalista branżowiec – Michał Zdybiewski
  4. Księgowa – Paulina Wilkowska,
  5. Asystent Księgowej – Konrad Lewandowski,
  6. Inżynier – Waldemar Wasiel,
  7. Specjalista ds. technicznych – Roman Mrozowicz,
  8. Specjalista branżowiec – Paweł Kopczyński,
  9. Hydrolog – Elżbieta Wieczorek,
  10. Inspektor ds. administracyjno-technicznych - Marta Błędowska
  11. Starszy referent ds. administracyjnych - Agata Sarnecka.

 

Uniwersytet Łódzki:

  1. Koordynator naukowy – prof. Maciej Zalewski,
  2. Kierownik projektu – dr Tomasz Jurczak,
  3. Ekspert ds. technicznych – dr Agnieszka Bednarek,
  4. Administrator projektu - Bogusława Brewińska – Zaraś,

FPP Enviro

  1. Dyrektor projektu – Marta Wronka – Tomulewicz,
  2. Koordynator projektu – dr Iwona Wagner,
  3. Doradca techniczny i finansowy – Marzenna Rasmussen,
  4. Ekspert ds. GIS – Bartosz Naruszkiewicz,
  5. Ekspert ds. infrastruktury – Robert Słupecki,
  6. Biolog – Michał Maniakowski,
  7. Księgowa – Agnieszka Utko,
  8. Młodszy koordynator projektu – Bożena Ochrymiuk,
  9. Ekspert środowiskowy/ BZI – Emilia Ostaszewska.